جشنواره گل کوکنهوف هلند

”  گروه تبلیغات فضای سبز”(Smartlandscape)

با ارائه اخباری در خصوص جشنواره گل های هلندی ودیگر گلهای دنیا گزارش هایی را محیا کند (گروه تبلیغات فضای سبز) با تشکیل  یک تیم حرفه ای به نام  خبرگزاری تبلیغات فضای سبز در نظر دارد از بروزترین اخبار دنیا راجع به  گل و گیاهان و همچنین معرفی شرکت های معروف در زمینه هوشمندسازی گیاهان درسایت خود (Smartlandscape) ارائه دهد.

گل های کوکنهوف هلند

هلند کشوری کوچک در قسمت شمال غربی اروپا< می باشد و پایتخت آن آمستردام نام دارد. جشنواره گل کوکنهوف هلند همه ساله در ماه بهار به مدت دو ماه به روی عموم باز می گردد تا از زیبایی گل های رنگارنگ  جشنواره گل کوکنهوف هلند نهایت لذت را ببرند ، این جشنواره لاله به عنوان بزرگ ترین جشنواره گل لاله در جهان شناخته شده است در ادامه مطلب بیش تر آشنا خواهید شد.

معرفی جشنواره گل کوکنهوف

”  گروه تبلیغات فضای سبز”(Smartlandscape)

گروه تبلیغات فضای سبزدر این گزارش افزود که جشنواره  گل کوکنهوف هلند یکی از مشهور ترین جشنواره های جهان به شمار می رود که در فصل بهارگردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کن به گونه ای که دلیل سفر بسیاری از گردشگران بازدید از بزرگ ترین جشنواره گل لاله ی دنیا می باشد.همچنین باغ گل کوکنهوف از معروف ترین باغ گل های دنیا و برترین پارک هلند به شمار می رود.

خبرگزاری تبلیغات فضای سبز (smartlandscape) در ادامه به این گزارش افزود این جشنواره همه ساله درفصل بهار در مدت دو ماه در قسمت جنوب شهر هلند و در شهر کوچک لیسه برگزار می گردد تا بازدید کنندگان بتوانند انواع گل های لاله ، زعفران گل های پیاز دار هلندی و گل نرگس را به نمایش بگذارنند.

این جشنوراه یکی از تفریحات وجاذبه های گردشگری خوب کشور هلند می باشد که به همه ی گردشگران تور هلند که به گل و گیاه و طبیعت علاقه مند هستند پیشنهاد می شود تا بتوانند یک سفر یک روز ازپایتخت هلند به این شهر کوچک و دیدنی داشته باشند.

در هر سال حدود7 میلیون پیاز گل در این باغ وسیع هکتاری کاشته می شود که بعضی از گل های خاص و جالب در غرفه های سرپوشیده نگهداری می شود در این جشنواره می توانید انواع گل لاله های هلندی را با هر رنگه که فکرش را می کنید شاهده نمایید بسیاری از گردشگران تور هلند بر این باورند که با بازدید از این باغ گل می توانید هلند واقعی را بشناسید.جالب تر از هر چیزی ، کاشت گل های این مجموعه تماما با دست کاشته و بدون استفاده از ماشین آلات نیز انجام می شود.

گروه تبلیغات فضای سبز (Smartlandscape) می گوید که به جز ورودی این باغ بخش های مختلفی نظیر میوه ، نوشیدنی و همچنین نیمکت های برای نشستن بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است و همچنین در مرکز این باغ گلخانه ای بزرگ به نام شاهزاده ویلهم الکساندر وجود دارد و در این قسمت رستوران نسبتا کوچکی ساخته شده است که می توانید انواع غذا های اروپاییو سنتی را نوش جان کنید. برای بازدید از این باغ در بازه زمانی ماه مارس تا مه باز می باشد که از  ساعت 8 الی 20  باز است که در همان جا می توانید بلیت را تهیه نمایید و همچنین لازم به ذکر است که تا ساعت 6 بلیت را ین باغ را می توانید خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست